ONS TEAM

ONS TEAM

MAAK KENNIS MET TEAM WESTMORE

Als éérst jou als techneut of technisch maakbedrijf door en door leren kennen, daar beginnen we mee. Want een goede relatie bouwen met jou vinden wij ontzettend belangrijk.
Leer onze specialisten kennen en zie waar team Westmore jou bij kan helpen!

Rob Horneman

Directeur

0854011741r.horneman@westmore.nl

Ik geef samen met Franklin leiding aan de organisatie. We bewaken de Westmore missie en visie en we…

Franklin van den Brand

Directeur

0854011740f.vandenbrand@westmore.nl

Als techneut loopbaanadvies op maat of als bedrijf sparren over jullie wervingsstrategie?

Sytse Roelevink

Technisch Recruiter

0407984256s.roelevink@westmore.nl

Toe aan verbetering? In een persoonlijk gesprek bespreken we welke stap voor jou de juiste is!

Bozena van Ham

Accountmanager Eindhoven

0854011749b.vanham@westmore.nl

Wil je dat er naar je geluisterd word, zaken worden uitgezocht en geregeld? Als je onder mijn “hoed…

Edwin Geurts

Commercieel Intercedent Eindhoven

0407984253e.geurts@westmore.nl

Op zoek naar een eerlijk en oprecht gesprek om de technische baan te vinden waar jij enthousiast van…

Rob Jonkergouw

Accountmanager Eindhoven

0407984251r.jonkergouw@westmore.nl

Als accountmanager ben ik eigenlijk de peoplemanager voor kandidaten die via Westmore aan het werk z…

Debby Huijberts

Vestigingsmanager Tilburg

0407984252d.huijberts@westmore.nl

Anwar Doppert

Commercieel Intercedent Tilburg

0407984255a.doppert@westmore.nl

Samen bekijken wat de opties zijn en wanneer we eenmaal de gewenste baan gevonden hebben goede onder…

Jim Bothof

Allround Marketeer

0407984250j.bothof@westmore.nl

Met effectieve leadgeneratie er voor zorgen dat de juiste werknemer & werkgever in contact komen!

Merel Verhees

Procesmanager

0854011744m.verhees@westmore.nl

Bijdragen aan de ontwikkeling van ons team, zodat jij als techneut of bedrijf het beste geholpen wor…

Rowan Rosmalen

Content Marketeer

0854011742r.rosmalen@westmore.nl

Mij kan je benaderen als je wilt brainstormen over nieuwe ideeën op het creatieve gebied.  Vanwege m…

WAAR KUNNEN WE JOU BIJ HELPEN?