ONS TEAM

ONS TEAM

MAAK KENNIS MET TEAM WESTMORE

Als éérst jou als techneut of technisch maakbedrijf door en door leren kennen, daar beginnen we mee. Want een goede relatie bouwen met jou vinden wij ontzettend belangrijk.
Leer onze specialisten kennen en zie waar team Westmore jou bij kan helpen!

Franklin van den Brand

Operationeel Directeur

0854011740f.vandenbrand@westmore.nl

Als techneut loopbaanadvies op maat of als bedrijf sparren over jullie wervingsstrategie?

Sytse Roelevink

Technisch Recruiter

0407984256s.roelevink@westmore.nl

Toe aan verbetering? In een persoonlijk gesprek bespreken we welke stap voor jou de juiste is!

Merel Verhees

Procesmanager

0854011744m.verhees@westmore.nl

Bijdragen aan de ontwikkeling van ons team, zodat jij als techneut of bedrijf het beste geholpen wor…

Bozena van Ham

Accountmanager Eindhoven

0854011749b.vanham@westmore.nl

Rob Jonkergouw

Commercieel Intercedent Eindhoven

0407984251r.jonkergouw@westmore.nl

Roy van Hamond

Commercieel Intercedent Eindhoven

0407984291r.vanhamond@westmore.nl

Edwin Geurts

Commercieel Intercedent Eindhoven

0407984253e.geurts@westmore.nl

Debby Huijberts

Vestigingsmanager Tilburg

0407984252d.huijberts@westmore.nl

Anwar Doppert

Commercieel Intercedent Tilburg

0407984255a.doppert@westmore.nl

Jim Bothof

Allround Markteer

0407984250j.bothof@westmore.nl

Met effectieve leadgeneratie er voor zorgen dat je juiste werknemer & werkgever in contact komen!

WAAR KUNNEN WE JOU BIJ HELPEN?